Rýchlosť výstavby

 

Rýchlosť výstavby

Použitím najmodernejších technológii už za 30 dní môže byť Váš dom na kľúč kompletne hotový.

Rýchlosť výstavby sme dosiahli optimalizáciou výroby, zefektívnením jednotlivých procesov a unifikáciou výsledného produktu pri zachovaní maximálnej variability výbavy.

Pre Váš DOM SNOV už máme pripravené všetky konštrukčné,  výrobné  a montážne dokumentácie, statické posudky a vyriešených množstvo ďalších detailov prevedenia. 

Kým pre akýkoľvek iný nízkoenergetický rodinný dom podľa individuálneho priania zákazníka samostatne individuálne dlhé týždne dôsledne pripravujeme všetky potrebné súčasti, v prípade DOMU SNOV je už všetko pripravené a výroba môže začať prakticky okamžite po podpise zmluvy v závislosti od stavu aktuálnej kapacity výrobného procesu.

Štandartné obdobie výroby pre nízkoenergetický rodinný dom v našej výrobnej hale nachádzajúcej sa v okrese Malacky je 30 dní, štandartné obdobie montáže je 14 - 60 dní v závislosti od vybavenosti a použitej technológie.

Presný termín výroby ako aj presný termín montáže na mieste Vašej stavby je stanovený podľa aktuálneho stavu kapacity výrobného procesu, resp. kapacity montáži.   
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Partneri

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
------------------------------------------------------------------------------
slogan web 1
 
 

Prajem si dostávať novinky e-mailom

E-mail
 

Žiadosť o zaslanie katalógu

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky
 

Objednať si návštevu vzorového domu

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky
 

Zaslať cenovú ponuku

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky