Rodinné domy

 

Rodinné domy na kľúč

Projekt DOM SNOV - rodinný dom na kľúč za cenu o akej ste snívali pripravila spoločnosť BAU holding - rodinné domy, s.r.o. v spolupráci s 11 slovenskými výrobcami a dodávateľmi stavebných materiálov a vybavenia pre rodinné domy.

Spoločnosť BAU holding je stavebná spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti stavebníctva so zameraním na výstavbu nízkoenergetických rodinné domy, realizáciu interiérov, technologických objektov, ČOV, vodárenských objektov.

Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je súčasne aj výrobcom hotových nízkoenergetických rodinných domov s vlastnou novou výrobnou halou v Bratislave.Partnermi projektu sú významné slovenské spoločnosti pôsobiace v stavebnom priemysle, ktoré poskytli pre realizáciu projektu DOM SNOV - rodinné domy 39.999 Eur exkluzívne podmienky a výrazné zľavy pre dosiahnutie maximálne priaznivej konečnej ceny produktu.

Projekt DOM SNOV - 39.999 Eur je mimoriadne úspešný a za posledné tri roky sme pripravili kvalitné bývanie pre viac ako 144 rodín z celého Slovenska, ktorým sme postavili rodinné domy na kľúč presne podľa ich želania.

Navštívte naše vzorové rodinné domy, kde sa môžete na vlastné oči presvedčiť o kvalite.

1. Vzorový rodinný dom Bratislava - POLUS
rodinný dom FAMILY MODERN,
cena už od 49.999 Eur s DPH

2. Vzorový rodinný dom Nitra - BAUMAX
rodinný dom STILO 4i,
cena už od 45.999 Eur s DPH


 
                                                                                                          

3.Vzorovy dom Bratislava - HORNBACH DNV

rodinný dom STILO STAR,
cena už od 39.999 Eur s DPH 

4.Vzorový dom Nitra - výstava DOMEXPO 2014
rodinný dom STILO START,
cena už od 24.999 Eur s DPHCelý článok...
 

Design

Atraktívny a príťažlivý projektový design navrhol prestížny architektonický ateliér APEX A, Žilinský, Černák, dodávateľ výnimočných projektových riešení rodinných domov.

Dômyselná dispozícia interiéru určite uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.
Na základe ankety návštevníkov vzorového domu až 98,5 % vyslovilo názor, že ich pozitívne zaujal dizajn, dispozícia a prevedenie vzorového domu.

Ďalšie atraktívne architektonické riešenia pre individuálnu výstavbu rodinných domov nájdete na web stránke partnerskej spoločnosti APEX A   www.apex-arch.sk   Radi Vám vypracujeme cenovú ponuku aj na individuálnu výstavbu Vášho vybraného rodinného domu. 
 

Pôdorys

V základnej verzii sa 3-izbový rodinný dom Stilo I stal momentálne najobľúbenejším domom na Slovensku a už viac ako 160 klientov za posledných 48 mesiacov
si užíva výhody atraktívneho, príjemného a cenovo dostupného bývania.

Na základe množstva návrhom našich klientov sme za posledných 5 rokov pripravili aj 20 ďalších verzi obľubeného rodinného domu,a to v 2 - 5 izbových variantoch s možnosťou
úpravy veľkosti ako aj predĺženia rodinného domu presne podĺa Vašich predstáv. 

BEZPLATNÝ ONLINE KATALÓG VŠETKÝCH MODELOV TU

Celý článok...
 

Konštrukcia

Každý náš zákazník má možnosť voľby medzi klasickým spôsobom výstavby murovacími materiálmi POROTHERM a moderným konštrukčným systémom, ktorý umožňuje dosiahnuť dlhú životnosť stavby a poskytnúť 30 ročnú záruku na pevnosť, stabilitu a úžitkové vlastnosti základnej konštrukcie nízkoenergetického rodinného domu. 

Konštrukcia pozostáva výhradne z certifikovaných materiálov najvyššej kvality, ktorých výrobcami, resp. dodávateľmi sú európske koncerny s najlepšími referenciami a garantovanou dlhodobou kvalitou výroby.

Overený a certifikovaný moderný konštrukčný systém je štandartne používaný najväčšími európskymi výrobcami rodinných domov, ako napr. ELK, Hartl Haus...,s počtom niekoľkotisíc vyrobených rodinných domov ročne, pričom začiatok výroby rodinných domov progresívnym konštrukčným systémom je už od r.1904.

Medzi výrobcov konštrukčných materiálov patria : HASSLACHER  NORICA TIMBER, výrobca KVH, Fermacell GmbH, výrobca sádrovláknitých dosiek FERMACELL,  Knauf Insulation, výrobca tepelnej izolácie z minerálnej vlny, ISOCELL, výrobca parotesných systémov a strešných difúznych fólii, medzi výrobcov základných murovacích materiálov používaných našou spoločnosťou patri Wienerberger.

Realizácia rodinných domov klasickým konštrukčným systémom - murovaním POROTHERM -  realizácia výstavby rodinného domu prostredníctvom našej spoločnosti 8 - 12 mesiacov,  realizácia RD v bežnej cene na trhu SR so zľavou cca 5-8 percent.

Realizácia rodinného domu moderným konštrukčným systémom s nadštandartným zateplením a výrobou kompletných hotových dielov vo výrobnej hale je realizácia kompletnej stavby na stavenisku do 30 pracovných dní, vzhľadom k dĺžke trvania je možná realizácia so zľavou až do výšky 50 percent, nakoľko dochádza k významnému zníženiu vedľajších nákladov z dôvodu krátkej dĺžky trvania výstavby a prípravy hotových dielov vo výrobnej hale.

Pozrite si priebeh realizácie stavby 

Vzorový dom Bratislava 0918 887 804
Vzorový dom Nitra 0948 887 100


 

Galéria / priebeh stavby

Priebeh výstavby vzorového rodinného domu pre výstavu DOMEXPO v Nitre bol detailne zaznamenaný a v najbližších dňoch si budete mať možnosť prehliadnuť veľmi zaujímavú prezentáciu priebehu výstavby a to prostredníctvom atraktívneho filmového shotu . 
Začiatok výstavby vzorového domu : 16.4.2010, 9.00 hod
Otvorenie kompletného vzorového domu : 21.4.2010, 9.00 hod   
 

Referencie

Zakladatelia spoločnosti BAU holding, s.r.o., pôsobia v stavebnom priemysle a podnikateľskom sektore už od roku 1990 a za predchádzajúce obdobie zrealizovali úspešne niekoľko stoviek zákaziek na území SR, Rakúska, SRN a Českej republiky v celkovej hodnote cca 367,2 mil Sk.

Navštívte vzorový rodinný dom v Bratislave a presvedčte sa osobne o kvalite prevedenia a dokonalom riešení stavebných detailov projektu Dom Snov.

V prípade záujmu Vám radi budeme prezentovať osobne aj práve prebiehajúce stavby, resp. dokončené v poslednom období.   

Vzorový dom Bratislava 0918 887 804
Vzorový dom Nitra 0948 887 100

Prehlad realizácii :

r.2011 - 30 zákaziek
r.2010 -   27 zákaziek - I.kv.2010
r.2009 - 126 zákaziek
r.2008 - 107 zákaziek
r.2007 -   98 zákaziek  
 
 
 
 
 
 
 

Partneri

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
------------------------------------------------------------------------------
slogan web 1
 
 

Prajem si dostávať novinky e-mailom

E-mail
 

Žiadosť o zaslanie katalógu

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky
 

Objednať si návštevu vzorového domu

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky
 

Zaslať cenovú ponuku

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky