Konštrukcia

 

Konštrukcia

Každý náš zákazník má možnosť voľby medzi klasickým spôsobom výstavby murovacími materiálmi POROTHERM a moderným konštrukčným systémom, ktorý umožňuje dosiahnuť dlhú životnosť stavby a poskytnúť 30 ročnú záruku na pevnosť, stabilitu a úžitkové vlastnosti základnej konštrukcie nízkoenergetického rodinného domu. 

Konštrukcia pozostáva výhradne z certifikovaných materiálov najvyššej kvality, ktorých výrobcami, resp. dodávateľmi sú európske koncerny s najlepšími referenciami a garantovanou dlhodobou kvalitou výroby.

Overený a certifikovaný moderný konštrukčný systém je štandartne používaný najväčšími európskymi výrobcami rodinných domov, ako napr. ELK, Hartl Haus...,s počtom niekoľkotisíc vyrobených rodinných domov ročne, pričom začiatok výroby rodinných domov progresívnym konštrukčným systémom je už od r.1904.

Medzi výrobcov konštrukčných materiálov patria : HASSLACHER  NORICA TIMBER, výrobca KVH, Fermacell GmbH, výrobca sádrovláknitých dosiek FERMACELL,  Knauf Insulation, výrobca tepelnej izolácie z minerálnej vlny, ISOCELL, výrobca parotesných systémov a strešných difúznych fólii, medzi výrobcov základných murovacích materiálov používaných našou spoločnosťou patri Wienerberger.

Realizácia rodinných domov klasickým konštrukčným systémom - murovaním POROTHERM -  realizácia výstavby rodinného domu prostredníctvom našej spoločnosti 8 - 12 mesiacov,  realizácia RD v bežnej cene na trhu SR so zľavou cca 5-8 percent.

Realizácia rodinného domu moderným konštrukčným systémom s nadštandartným zateplením a výrobou kompletných hotových dielov vo výrobnej hale je realizácia kompletnej stavby na stavenisku do 30 pracovných dní, vzhľadom k dĺžke trvania je možná realizácia so zľavou až do výšky 50 percent, nakoľko dochádza k významnému zníženiu vedľajších nákladov z dôvodu krátkej dĺžky trvania výstavby a prípravy hotových dielov vo výrobnej hale.

Pozrite si priebeh realizácie stavby 

Vzorový dom Bratislava 0918 887 804
Vzorový dom Nitra 0948 887 100


 
 
 
 
 
 
 
 

Partneri

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
------------------------------------------------------------------------------
slogan web 1
 
 

Prajem si dostávať novinky e-mailom

E-mail
 

Žiadosť o zaslanie katalógu

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky
 

Objednať si návštevu vzorového domu

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky
 

Zaslať cenovú ponuku

Meno Priezvisko E-mail Telefón
Poznámky